AKADEMIA MAŁEGO PIŁKARZA TIKI TAKA - strona nieoficjalna

NR KONTA :

BARDZO WAŻNE!!!

• autor: mbajek, 2015-06-17 10:29

Poniżej przedstawiam listę osób zakwalifikowanych oraz daty półkolonii i obozów piłkarskich.

JEŻELI NIE MA JAKIEGOŚ ZAWODNIKA NA LIŚCIE , A BYŁ ZAPISANY NA OBÓZ LUB PÓŁKOLONIE PROSZĘ O PILNY KONTAKT !

Proszę wszystkich rodziców smsem potwierdzić udział dziecka na półkoloniach i obozach do piątku! Wpłaty za obozy proszę o wpłacanie osobiście na treningach do 20 lipca. W sobotę oraz przyszłym tygodniu przedstawię dokładne plany półkolonii oraz obozów.

OBÓZ nr 1- DLA DZIECI rocznika 2003-2005 Data wyjazdu 30 Lipiec (czwartek) powrót niedziela 2 sierpień.

Kamil Lach, Jakub Janik, Bartosz Suchanek,Stasiu Suchanek, Kornel Janoszek, Paweł Polak, Karol Góra, Kacper Gołuch, Filip Noga, Konrad Biel, Jakub Straż, Mateusz Lemza, Jan Kołodziej, Konrad Lach zyw, Jakub Murański, zyw,, Filip Pieśla, Joachim Pieśla, Olaf Mitka, Kornel Wiatr, Mikołaj Majcherek, Jakub Foja, Martyna Sternal, Maks Ślęczkowski, Natan Biegun, Sylwek Nejfeld, Patryk Wandzel, Bartek Wiewióra, Klemens Łysień,Michał Dybczak.

Obóz nr 2- Dzieci 2006-07 Wyjazd 14 sierpnia (piątek} powrót 17 sierpnia.

Dominik Majcherek, Bartosz Martosz, Jasiu Barcik, Kamil Góra, Jakub Słowik, Kamil Oleksiak, Adam Jasek, Marcin Płaza, Jakub Tomasiak, Filip Marcak, Dominik Midor, Kamil Lasik, Konrad Lach Krzyż, Kamil Szumlas, Dawid Rydarowicz, Mateusz Łysień,Przemek Oleksiak, Kacper Ryszka, Jasiu Pastor, Piotr Koźbiał, Jakub Lach, Igor Piecha, Filip Tomaszek, Sylwek Nejfeld, Kacper Grochowalski,Kamil Oleksiak. Sebastian Rąba, Mateusz Kłusak.

Obóz nr 3 Dzieci 2007-2010 wyjazd 2 lub 3 dniowy data weekend 22-23 sierpień

Piotr Kuc,Kacper Kubiec,Jakub Porębski, Konrad Gracjas, Maksym Kubica, Kacper Waligóra, Hubert Mrózek, Szymon Krutak, Maks Stoklosa, Bartosz Wójcik, Maciej Tomasiak?, Przemysław Kamiński,Kamil Radecki, Tobiasz Szymoński.

Półkolonia dla dzieci z grup Żywieckich- organizator T.S United Żywiec:

Półkolonia nr 1 data- 03-07 sierpień:

Filip Jarco, Konrad Biel, Dominik Łukańko, Mikołaj Stokłosa, Szymon Sadowski, Fryderyk Kowal, Mateusz Lemza, Dawid Pyclik, Konrad Lach zyw, Paweł Biegun, Filip Kędziorski,Wojtek Cokot, Jakub Czarnota, Kamil Obrocki, Sylwek Nejfeld, Maks Ślęczkowski, Kornel Wiatr, Jakub Tomasiak,Bartosz Martosz, Igor Piecha, Piotr Kożbiał, Krzysztof Gadzina, Bartek Wiewióra, FIlip Noga, Karol Góra, Mikołaj Majcherek, Mateusz Łysień, Przemek Oleksiak, Jasiu Pastor, Dominik Majcherek, Konrad Lach Krzyż. Kamil Góra, Michał Dybczak.

Półkolonia nr 2 data 10-13 sierpień:

Jakub Lach, Sylwek Nejfeld, Jasiu Kudzia, Maciej Dubas,Konrad Adamski, Maciej Lach zyw, Maksym Kubica, Kacper Ryszka, Klaudiusz Biegun//?, Patryk Czarnota, Kacper Wierzbinka, Mikołaj Krysta, Filip Marcak, Maciej Tomasiak, Jasiu Mika, Franek Knapek, Hubert Mrózek, Alex Pydych, Maksiu Stokłosa, Oliwier Stokłosa, Tomasz Folwarczny,Filip Tomaszek, Mateusz Sałamun, Mateusz Żurawski, Grzegorz Wojtusiak, Dominik Midor,Kamil Oleksiak, Adam Jasek, Sebastian Rąba?

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

DANE DO PRZELEWU

Akademia Małego Piłkarza