|
KONTAKT:
MIROSŁAW BAJEK
tel: 535 480 635
e-mail: amptikitaka@o2.pl
Akademia Małego Piłkarza
Tiki Taka Mirosław Bajek
Bank Spółdzielczy w Żywcu
NR KONTA :
36 8137 0009 0031 8626 3000 0010
HARMONOGRAM TRENINGÓW 13.04.2015-19.04.2015
TRENING BRAMKARSKI SOBOTA w tym tygodniu odwołany.
JUSZCZYNA :
CAŁA GRUPA - ŚRODA 17.15 orlik !!!
GODZISZKA :
GRUPA 1 KLASA oraz ZERÓWKA I PRZEDSZKOLE - PONIEDZIAŁEK 16.30 boisko przy szkole
GRUPA 2/3/4 KLASA PLUS RYBARZOWICE 3/4 KLASA - PONIEDZIAŁEK 17.45 --
KOSZARAWA :
GRUPA 1 KLASA PLUS ZERÓWKA I PRZEDSZKOLE - WTOREK 16.20
GRUPA 2006 plus O.Puda, K.Lach. T.Tlałka WTOREK 17.25
GRUPA 2003/04 plus Sternal , Szymczak, Majdak, Sternal - WTOREK 18.30
KORBIELÓW:
GRUPA 2005/2006 - ŚRODA 12.45
GRUPA 2003/2004 - PIĄTEK W KRZYŻOWEJ 13.55
KRZYŻOWA:
GRUPA 2006/07 - PIĄTEK 12.35
GRUPA 2004 - PIĄTEK 13.55
PEWEL MAŁA :
GRUPA 2004/05 - WTOREK 14.30
PRZYBORÓW :
GRUPA 1999-2003 - ŚRODA 16.30 BOISKO, PIĄTEK 16.30 (BOISKO)
GRUPA 2004/2006 - ŚRODA 15.15 BOISKO , PIĄTEK 15.15 ( BOISKO)
RYBARZOWICE :
GRUPA 1/2/3 KLASA dzieci ze szkoły z Rybarzowic WTOREK 12.30
GRUPA ZERÓWKA SZKOŁA plus dzieci dojeżdżające - PONIEDZIAŁEK 13.40
GRUPA PRZEDSZKOLE - PONIEDZIAŁEK 14.45
GRUPA 2003/2004 - W GODZISZCE PONIEDZIAŁEK 17.45
SOPOTNIA WIELKA :
ROCZNIK 2003/2005 - ŚRODA 14.30 !!!
GRUPA 2006/2009 - ŚRODA 15.40
ŻYWIEC :
GRUPA A - CZWARTEK 18.45 SP 1 (trening biegowy w terenie) , SOBOTA 8.00 Orlik Sporysz
GRUPA B - CZWARTEK 18.40 Boisko trawa Sporysz , SOBOTA 9.20 Orlik Sporysz
GRUPA C - CZWARTEK 18.40 Boisko trawa Sporysz , SOBOTA 9.20 Orlik Sporysz
GRUPA D - CZWARTEK 17.00 Orlik Zabłocie, SOBOTA 11.45 Orlik Sporysz
GRUPA E - CZWARTEK 16.00 Boisko trawa Sporysz , SOBOTA 11.45 Orlik Sporysz
GRUPA F - CZWARTEK 17.20 Boisko trawa Sporysz , SOBOTA 10.30 Orlik Sporysz
GRUPA G - CZWARTEK 17.00 Orlik Zabłocie , SOBOTA 10.30 Orlik Sporysz
GRUPA J - MOSZCZANICA 2006/07 - CZWARTEK 12.45 HALA
GRUPA A- Marcin Słowik, Filip Jarco, Tomasz Fijak, Filip Noga, Kacper Grochowalski, Dominik Łukańko, Konrad Biel, Patryk Adamczyk, Natan Biegun, Mikołaj Wandzel, Mateusz Lemza, Jakub Czarnota,Jakub Straż , Maks Ślęczkowski, Dawid Pyclik, Jacek Jurasz.
GRUPA B -Stasiu Suchanek, Bartosz Suchanek, Kacper Gołuch, Jakub Foja, Patryk Wandzel, Filip Legierski, Konrad Lach, Mikołaj Stokłosa, Wiktor Satława, Bartek Wiewióra, Kamil Obrocki.
GRUPA C - Sebastian Rąba, Janek Kołodziej, Wojciech Cokot, Jakub Murański, Mateusz Gołuch, Szymon Sadowski, Filip Urbaś, Paweł Biegun, Dawid Urbaś, Simon Micherda , Bartek Kania, Jakub Janik, Mateusz Stasica, Mateusz Pustelnik, Maksiu Stawarz.
GRUPA D 2006/07- David Wierzbinka, Kacper Wierzbinka, Michał Kowalczyk, Kamil Oleksiak, Kacper Ryszka, Filip Marcak, Tobiasz Szymoński, Mikołaj Krysta, Miłosz Góra, Jakub Lach, Filip Tomaszek ,Jakub Gardaś , Mikołaj Satława , Antek Rajda, Jasiu Kudzia, Fryderyk Kowal.
GRUPA E - Adam Jasek, Piotr Koźbiał, Dawid Rydarowicz, Bartek Janota, Jakub Tomasiak, Michał Stempniewicz, Jakub Gawalewicz, Dominik Midor, Jakub Tracz, Bartosz Martosz, Igor Piecha,Krzysztof Gadzina, Filip Leśniak ,Sylwester Nejfeld.
GRUPA F- Mateusz Sałamun, Patryk Ściera, Stefan Burczak, Jeremi Matuszek Patryk Czarnota, Artur Mrowiec, Hubert Mrózek, Maks Stokłosa, Igor Harasiuk, Kamil Ścieszka, Mateusz Żurawski, Kacper Legierski, Bartek Stasica , Artur Banach, Mikołaj Banach.
GRUPA G - Michał Słowik, Oliwier Stokłosa, Michał Semla, Antek Waliczek, Jakub Satława, Grzegorz Wojtusiak, Michał Polak, Maks Kubica, Radek Jurasz, Antek Kozioł, Klaudiusz Biegun, Tomasz Folwarczny, Kamil Lasik, Franek Knapek, Maciek Tomasiak, Jakub Cul, Antek Dybczak, Alex Pydych.
Grupa H: Aleks Sygut, Karol Suchodolski, Aleksander Satława, Oskar Pawlus, Adrian Stokłosa.
GRUPA J: Jasiu Kudzia, Igor Harasiuk, Kacper Kos, Marcin Stanisz, Sebastian Micherda, Dawid Waligóra, Kornel Mrowiec, Maciej Dubas, Kacper Legierski, Karol Kumorek, Dawid Binda, Kacper Czapnik, Jakub Gardaś, Konrad Adamski, Piotr Pryszcz, Jakub Jarosz, Łukasz Stokłosa, Marek Maultz, Bartosz Cwajna.
Akademia Małego Piłkarza
Tiki Taka Mirosław Bajek
Bank Spółdzielczy w Żywcu
NR KONTA :
36 8137 0009 0031 8626 3000 0010
CENTRUM BHP TO-RA http://artykulybhp.pl
GMINA LIPOWA http://lipowa.pl
GMINA KOSZARAWA http://gminakoszarawa.pl
dzisiaj: 11, wczoraj: 25
ogółem: 800 802
statystyki szczegółowe