AKADEMIA MAŁEGO PIŁKARZA TIKI TAKA - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Reklama

Losowa galeria

Gilowice turniej
Ładowanie...

KONTAKT

KONTAKT:

MIROSŁAW BAJEK 

tel:  535 480 635

e-mail: amptikitaka@o2.pl

DANE DO PRZELEWU

Akademia Małego Piłkarza

Tiki Taka Mirosław Bajek

 Bank Spółdzielczy w Żywcu

        NR KONTA :

36 8137 0009 0031 8626 3000 0010

Wydarzenia

HARMONOGRAM TRENINGÓW 07.02.2016-12.02.2016

  • autor: mbajek, 2016-01-31 21:36

HARMONOGRAM TRENINGÓW 06.02.2016 - 12.02.2016

BRZUŚNIK: PIĄTEK 12.40

GODZISZKA :

GRUPA młodsza - PONIEDZIAŁEK 15.20 

GRUPA starsza - PONIEDZIAŁEK 16.30 

JELEŚNIA: -

GRUPA MŁODSZA - WTOREK 18.50 , ŚRODA 18.50

GRUPA STARSZA- WTOREK 18.50 , ŚRODA 18.50

KOSZARAWA :

GRUPA 2006/09- WTOREK 15.30 ,ŚRODA 17.00

GRUPA 2003/05 -WTOREK 16.30, ŚRODA 17.00

GRUPA POCZĄTKUJĄCA: WTOREK 17.30

KORBIELÓW:

GRUPA 2003/2006 - WTOREK 13.40,PIĄTEK 14.20 Krzyżowa 

KRZYŻOWA:

GRUPA 2004/07 - WTOREK 13.40 Korbielów, PIĄTEK 14.20

PEWEL MAŁA :  

RYBARZOWICE :

GRUPA  1/2/3 KLASA dzieci ze szkoły z Rybarzowic- PONIEDZIAŁEK 12.35, ŚRODA 12.35

GRUPA ZERÓWKA- PONIEDZIAŁEK 13.50

SOPOTNIA WIELKA :

ROCZNIK 2003/2005 - ŚRODA 14.30

GRUPA 2006/2009 - ŚRODA 15.30

TWARDORZECZKA:

KLASY 1-3 ŚRODA.17.30

KLASY 4-6 ŚRODA 18.45

ŻYWIEC :

TRENING BRAMKARZY: Środa 18.45 SP 1, sobota wolne

GRUPA A CZWARTEK 18.45 SP 1, PIĄTEK 19.30 GIMNAZJUM NR 1, SOBOTA 9.00 SP 1

Kacper Grochowalski, Filip Jarco, Tomasz Fijak,Dominik Łukańko, Mikołaj Wandzel, Jakub Straż, Jakub Czarnota, Maksymilian Ślęczkowski, Dawid Pyclik, Konrad Biel, Bartosz Suchanek, Kacper Gołuch, Konrad Sufa, Jacek Jurasz. Jakub Foja, Szymon Dziekanowski, Adrian Rypień, Stanisław Hubczak, Tomasz Pach.

GRUPA B CZWARTEK 18.50 SP 3  , PIĄTEK 18.30 GIMNAZJUM NR 1, SOBOTA 9.00 SP 1

Natan Biegun, Mateusz Lemza, Korneliusz Wiatr, Stanisław Suchanek, Patryk Wandzel, Filip Legierski, Mikołaj Stokłosa, Dominik Midor, Adam Jasek, Michał Stempniewicz, Krzysztof Gadzina, Sylwester Nejfeld

GRUPA C ŚRODA 18.20 SP 5, PIĄTEK 18.30 MECHANIK, SOBOTA 9.00 SP 5

Piotr Koźbiał, Dawid Rydarowicz, Bartosz Janota, Jakub Tomasiak, Mateusz Żurawski, Kamil Oleksiak, Kacper Ryszka, Igor Piecha, Jakub Tracz, Konrad Lach, Wiktor Satława, Bartłomiej Wiewióra, Kamil Obrocki, Oliwier Stokłosa, Mateusz Sałamun, Jan Król. Antoni Wielebnowski.

GRUPA D  ŚRODA 17.00 SP 5, PIĄTEK 19.30 MECHANIK, SOBOTA 9.00 SP 5

Sebastian Rąba, Mateusz Gołuch, Jakub Murański, Bartek Kania, Wojciech Cokot, Maksymilian Stawarz, Paweł Biegun. Jakub Janik, Mateusz Stasica, Michał Dybczak,Szymon Sadowski, Filip Kędziorski, Kacper Legierski, Timote Chaigneau, Tymoteusz Kłusak, Miłosz Sanetra

GRUPA E CZWARTEK 15.00 SP 1, PIĄTEK 16.30 GIMNAZJUM NR 1, SOBOTA 13.00 SP 1

Kacper Wierzbinka, Michał Kowalczyk, Filip Marcak, Miłosz Góra, Jakub Lach, Filip Tomaszek, Mikołaj Satława, Jakub Grazda, Jan Kołodziej, Fryderyk Kowal, Piotr Ostrowski, Igor Harasiuk, Jan Kudzia, Jakub Gardaś, Piotr Pryszcz, David Wierzbinka, Emilia Gowin

GRUPA F CZWARTEK 17.30 SP 1, PIĄTEK 17.30 GIMNAZJUM NR 1,  SOBOTA 10.30 SP 1

Michał Semla, Antoni Waliczek, Maksym Kubica, Klaudiusz Biegun, Tomasz Folwarczny, Kamil Lasik, Franek Knapek, Tobiasz Szymoński, Jan Mika, Artur Banach, Mikołaj Banach, Alex Pydych, Maciej Tomasiak, Jasiu Węgrzyn, Konrad Czub, Mateusz Kubica.

GRUPA G CZWARTEK 16.30 SP 3, PIĄTEK 17.20 MECHANIK, SOBOTA 10.30 SP 5

Patryk Ściera ,Wiktor Szwed, Patryk Czarnota, Jeremi Matuszek,Artur Mrowiec,Hubert Mrózek, Maksiu Stokłosa, Radosław Jurasz, Dawid Małysiak, Wojcierz Kocierz, Damian Jamer, Mateusz Urbański, Kacper Pawlus, Igor Sowa, Mikołaj Szatanik, Krzysztof Jaskółka, Szymon Zabłocki, Jakub Wójcik, Wiktor Wielebnowski, Patryk Błaszcz.

GRUPA H - CZWARTEK 16.20 SP 1, SOBOTA 11.45 SP 1

Jakub Cul, Antoni Dybczak,Dominik Marcak, Jakub Satława, Karol Bobon, Paweł Grochowalski, Tomasz Kantyka, Filip Drzał, Konrad Tomalczyk,Gabriel Dolniak, Leon Górny, Lena Górna, Stefan Burczak.

GRUPA J - CZWARTEK 17.45 SP 3, SOBOTA 11.45 SP 5

Igor Sobel, Artur Murański, Adrian Zieliński, Aleksander Satława, Karol Lorenc, Franek Kliś, Aleks Stawarz, Adrian Stokłosa, Wiktor Mrowiec,Antek Kliś, Mikołaj Piecha, Oskar Pawlus, Igor Mrowiec, Filip Gęga, Alek Konieczny, Tomasz Duc.Kacper Kołodziej.

GRUPA K : Moszczanica -Czwartek 12.45

Karol Kumorek, Sebastian Micherda, Korneliusz Mrowiec, Maciej Dubas, Dawid Waligóra, Igor Harasiuk, Jakub Gardaś, Piotr Pryszcz, Jan Kudzia, Kacper Legierski, Konrad Lach, Bartłomiej Wiewióra, Filip Legierski, Filip Jarco ,Dominik Łukańko, Szymon Kantyka, Bartłomiej Cwajna, Dawid Binda, Adrian Rypień, Błażej Kupczak, Mateusz Gołębiowski, Simon Micherda, Karol Wójcik.


Aktualności

KORBIELÓW turniej 2009/2011

  • autor: mbajek, 2016-01-28 10:53

Mini turniej rocznika 2009/11 w Korbielowie.
W sobotę 23 stycznia po raz kolejny spotkały się drużyny z turnieju najmłodszych zawodników trenujących w Akademii Małego Piłkarza Tiki Taka.
Nasze maluszki , pokazały wielkie zaangażowanie i serce do gry. Oczywiście nie było prowadzonej klasyfikacji punktowej, liczyła się tylko dobra zabawa . A o meczykach tak nikt nie pamiętał jak każdy zawodników jak to w Akademii Małego Piłkarza Tiki Taka dostał piękny medal i dyplom.
Dziękuję wszystkim rodzicom oraz trenerom za pomoc w organizacji turnieju.


KORBIELÓW CUP 2016

  • autor: mbajek, 2016-01-28 10:52

Turniej KORBIELÓW CUP 2016

W sobotę 23 stycznia na Hali Sportowej w Korbielowie odbył się turniej rocznika 2006 Korbielów Cup.
W turnieju udział wzięło siedem zespołów.
AMP Tiki Taka Żywiec I, AMP Tiki Taka Żywiec 2, Reprezentacja Gminy Koszarawa, T.S Przyborów, Football Academy Żywiec, Orły Międzybrodzie Żywieckie, Reprezentacja Krzyżowej/Korbielów.
Turniej pełen emocji i zwrotów akcji.
Końcowa klasyfikacja:
AMP Tiki Taka I
Krzyżowa/Korbielów
Gmina Koszarawa
AMP Tiki Taka II
T.S Przyborów
Orły Międzybrodzie Żywieckie
Football Academy
Najlepszym zawodnikiem trenerzy wybrali Szymona Gancarz. Najlepszy strzelec Michał Stempniewicz,
Najlepszy bramkarz turnieju Adam Jasek.
Super atmosfer i chyba wszyscy zawodnicy i trenerzy , rodzice zadowoleni z udziału i kolejnej sportowej soboty.


Turniej w Czernichowie

  • autor: mbajek, 2016-01-27 11:41

Udana inauguracja 2016 roku naszych podopiecznych.

W niedzielę 3 stycznia 2016 roku dwie drużyny AMP Tiki Taka udały się do Czernichowa na Noworoczny Turniej Piłki Nożnej rocznika 2006 o Puchar Wójta Gminy Czernichów. Zawodnicy pierwszej drużyny AMP Tiki Taka spisali się rewelacyjnie zwyciężając we wszystkich spotkaniach tracąc tylko dwie bramki strzelając siedemnaście.
Nasza druga drużyna zajęła miejsce 8.

Noworoczny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Czernichów.
Grupa A:
AMP Tiki Taka I- Bory Pietrzykowice 1-0
AMP Tiki Taka I- Pspn Żywiec 3-0
AMP Tiki Taka I- Rekord B-B II 7-0
Grupa B:
AMP Tiki Taka II- Beskid Gilowice 1-3
AMP Tiki Taka II- Orły Międzybrodzie Żyw. 0-2
AMP Tiki Taka II- Rekord B-B I 0-1
Mecz o 7 miejsce: AMP Tiki Taka II- Rekord B-B II 2-3

Półfinał: AMP Tiki Taka I-Rekord B-B I 3-1
Finał: AMP TIKI TAKA I- Beskid Gilowice 3-1

Najlepszy strzelec turnieju Szymon Gancarz.

AMP Tiki Taka wystąpiła w składzie:
Adam Jasek, Dominik Midor, Szymon Gancarz, Przemysław Oleksiak, Jan Pastor, Konrad Lach, Jakub Słowik
Kamil Oleksiak, Wiktor Lach, Martyna Sternal, Jakub Tomasiak, Sylwester Nejfeld, Mateusz Żurawski, Dawid Rydarowicz.


MŁODZIEŻOWE MISTRZOSTWA ŚLĄSKA rocznik 2005

  • autor: mbajek, 2016-01-27 11:39

Reprezentacja Akademii Małego Piłkarza Tiki Taka zajęła 6 miejsce w Młodzieżowych Mistrzostwach Śląska rocznika 2005 , które odbyły się na obiekcie Rekordu w Bielsku Białej.

Młodzieżowe Mistrzostwa Śląska rocznik 2005 wyniki:
Rozgrywki grupowe:
AMP Tiki Taka- Orzeł Konopiska 1-3
AMP Tiki Taka - Rekord Bielsko 1-4
AMP Tiki Taka - UKS Milenium Gliwice 3-0
Mecz o 5 miejsce :
AMP Tiki Taka - MOSIR Jastrzębie 0-2
Reprezentacja wystąpiła w składzie: Adam Jasek, Dominik Midor, Konrad Lach, Kamil Szumlas, Stanisław Suchanek, Filip Legierski, Mateusz Lemza, Korneliusz Wiatr.
Gratulację dla naszych zawodników za zaangażowanie i postawę na boisku.


Turniej Jelesnia rocznik 2007

  • autor: mbajek, 2016-01-27 11:35

W sobotę w Jeleśni odbył się turniej piłkarski Akademii Małego Piłkarza Tiki Taka rocznika 2007 i młodszych . Poniżej kilka zdjęć z turnieju.


Tiki Taka Cup 2016

  • autor: mbajek, 2016-01-27 11:33

W niedzielę 20 grudnia odbył się turniej rocznika 2006 Akademii Małego Piłarza Tiki Taka.
Poniżej kilka zdjęć z turnieju.


Turniej Koszarawa

  • autor: mbajek, 2016-01-27 11:31

W niedzielę 17 stycznia odbyła się trzecia już edycja Turnieju o Puchar Wójta Gminy Koszarawa. W tym roku ponad 100 dzieciaków w trzech kategoriach wiekowych rywalizowało o miano najlepszej drużyny.
Tym razem gospodarze nie byli łaskawi ponieważ zwyciężyli we wszystkich kategoriach wiekowych.Wyniki nie były najważniejsze lecz uśmiech wszystkich uczestników.
Serdecznie podziękowania dla wszystkich za pomoc w organizacji turnieju i super atmosferę.


Archiwum aktualności


Reklama

SPONSORZY

  SPONSORZY AMP TIKI TAKA

  OCTIS http://octis.pl

DOMY JUHAS PRODUCENT DOMÓW Z DREWNA  http://domyjuhas.pl

BELWEDER SALA BANKIETOWA W GILOWICACH   http://belwedergilowice.pl

BEST LINE ALARMY TELEWIZJA PRZEMYSŁOWA http://bestline.pl

BLACHMAN PRODUCENT POKRYĆ DACHOWYCH http://blachman.pl

DENDRUS Paweł Nejfeld  PRACOWNIA EKSPERTYZ ŚRODOWISKOWYCH

AUTO DEPOL CZĘŚCI DO TWOJEGO SAMOCHODU http://autodepol.pl

ZIELIŃSKI WYNAJEM BUSÓW-WULKANIZACJA JUSZCZYNA

CZARNOTA TRENING  http://czarnotatrening.pl

PARTNERZY

CENTRUM BHP TO-RA http://artykulybhp.pl

NADLEŚNICTWO JELEŚNIA

ŻYWIEC ZDRÓJ

 

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 162, wczoraj: 410
ogółem: 317 983

statystyki szczegółowe