AKADEMIA MAŁEGO PIŁKARZA TIKI TAKA - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Losowa galeria

TURNIEJ 07 wrzesien SEMIROW CUP
Ładowanie...

KONTAKT

KONTAKT:

MIROSŁAW BAJEK 

tel:  535 480 635

e-mail: amptikitaka@o2.pl

DANE DO PRZELEWU

Akademia Małego Piłkarza

Tiki Taka Mirosław Bajek

 Bank Spółdzielczy w Żywcu

        NR KONTA :

36 8137 0009 0031 8626 3000 0010

Wydarzenia

HARMONOGRAM TENINGÓW 19.04.2017-23.04.2017

  • autor: mbajek, 2017-01-29 09:58

PROSZĘ O ZAPOZNANIE SIĘ Z HARMONOGRAMEM NA SOBOTĘ !!! W TYM TYGODNIU ZMIANY !!!!! Z UWAGI NA POGODĘ !!

PROSZĘ O ZAPOZNANIE SIĘ Z HARMONOGRAMEM NA TEN TYDZIEŃ.

Z UWAGI NA EGZAMINY GIMNAZJALNE W SZKOŁACH MAŁE ZMIANY W HARMONOGRAMIE

HARMONOGRAM TRENINGÓW 19.04.2017-23.04.2017

Proszę osoby , które maja zaległości za rok 2016 , dresy, stroje oraz styczeń , luty , marzec 2017 proszę o wpłatę na konto lub na treningach w tym tygodniu !!!!

NR KONTA: Akademia Małego Piłkarza Tiki Taka Mirosław Bajek

 Bank Spółdzielczy w Żywcu 36 8137 0009 0031 8626 3000 0010

TRENING BRAMKARSKI - odnośnie treningu proszę o kontakt osobiście z trenerem Mirkiem, czy będzie trening zależy od pogody

BRZUŚNIK: 

GRUPA A - Wtorek wolne, Piątek 12.45

GRUPA B - Piątek 13.55

Dziewczyny Top - Wtorek wolne, Piątek 15.00

GODZISZKA :

GRUPA A - Poniedziałek 15.30  , Środa 15.30

GRUPA B - Poniedziałek 16.40  , Środa 16.40

GRUPA C - Poniedziałek 17.45   , Środa 17.45

JELEŚNIA RYNEK: Treningi sobotnie hala i godziny wg starego harmonogramu '(wcześniej była pomyłka :-)

GRUPA A - Środa wolne, Sobota 12.00 hala

GRUPA B  - Środa wolne, Sobota 11.00 hala

GRUPA C  - Środa wolne , Sobota 10.00 hala

GRUPA D - Środa wolne , Sobota 9.00 hala

JELEŚNIA DÓŁ: W tym tygodniu ostatni raz hala Rynek

GRUPA A rocznik 2007- Środa wolne, Sobota 10.00 hala Rynek

GRUPA B rocznik 2008/09 - Środa wolne, Sobota 11.00 hala Rynek

GRUPA C  -

JUSZCZYNA:

GRUPA A - Wtorek wolne

Dziewczyny Top - Wtorek wolne

KOSZARAWA :

GRUPA A -  Wtorek wolne , Piątek 16.30

GRUPA B 2008/2011 - Wtorek wolne , Piątek 17.30

KRZYŻOWA/KORBIELÓW

GRUPA A - Środa wolne

GRUPA B - Zajęcia 27 kwiecień (czwartek 12.40)

PEWEL ŚLEMIEŃSKA : Z UWAGI NA ZAJĘTĄ HALE W TYM TYGODNIU WOLNE !!!!

GRUPA A klasy 3-6 - Sobota wolne

GRUPA B KLASY 1/2 oraz zerówka i młodsi - Sobota wolne

Dziewczyny Top klasy 1-3 - Sobota wolne

Dziewczyny Top klasy 4-6 - Sobota wolne

PEWEL WIELKA 2 (Chrzanowicz)

GRUPA A - Klasy 2-6 Piątek 13.50

GRUPA B - Zerówka i młodsi Piątek 12.45

PEWEL WIELKA 1

GRUPA A - Trening Piątek 13.00

GRUPA B - Trening Piątek 13.00

PRZYBORÓW :

GRUPA A - Dziewczyny Top klasy 1-3 - Poniedziałek 16.00 , Środa 17.30

GRUPA B - Dziewczyny Top klasy 4-6 Poniedziałek 17.15 , Środa 16.15

RYBARZOWICE :

GRUPA A (zerówka i młodsi)  - Poniedziałek 13.50 , Czwartek 13.50

GRUPA B (klasa 1 ) - Poniedziałek 12.40 , Czwartek 12.40

GRUPA C (klasy mające basen w czwartek) - Poniedziałek 12.40 , Środa 12.40

GRUPA D (klasy mające basen w poniedziałek)-Środa 12.35 , Czwartek 12.40

SIENNA : Informacje na temat treningów w tym tygodniu

SŁOTWINA: Informacje na temat treningów w tym tygodniu

SOPOTNIA WIELKA :

GRUPA A młodsza- Środa 12.50 hala, Osoby zapisane na trening dodatkowy Wtorek wolne

GRUPA B starsza- Środa 14.00 hala, Osoby zapisane na trening dodatkowy Wtorek wolne

Dziewczyny Top klasy 1-3 - wtorek wolne, środa 16.30

Dziewczyny Top klasy 4-6 - wtorek wolne, środa 17.45

SOPOTNIA MAŁA :

GRUPA A- Piątek 15.30

TWARDORZECZKA:

GRUPA A - Wtorek wolne , Czwartek wolne

GRUPA B - Wtorek wolne , Czwartek wolne

GRUPA C - Wtorek wolne , Czwartek wolne

ŻYWIEC: SOBOTA TRENINGI GRUP SPORYSZ NA HALI , GRUPY ZABŁOCIE ORLIK, CHYBA  ŻE BĘDZIE PADAĆ TO HALA

TRENING BRAMKARSKI - Piątek wolne

GRUPA A:  Czwartek 18.00 Orlik Zabłocie , Piątek 18.15 Orlik Zabłocie, (osoby zapisane na trening dodatkowy Sobota 8.00 SP 3 !

Kacper Grochowalski, Filip Jarco, Tomasz Fijak, Dominik Łukańko, Mikołaj Wandzel, Jakub Czarnota, Maks Ślęczkowski, Dawid Pyclik, Jakub Foja, Filip Pieśla, Mikołaj Majcherek, Karol Góra, Bartosz Suchanek, Stasiu Suchanek,  Dominik Majcherek,

GRUPA B : Czwartek 18.00 Orlik Zabłocie , Piątek 18.15 Orlik Zabłocie, (osoby zapisane na trening dodatkowy Sobota 8.00 SP 3

Mateusz Lemza, Kornel Wiatr, Filip Legierski, Sylwester Mrózek, Patryk Wandzel, Dominik Midor, Adam Jasek, Jakub Gawalewicz, Konrad Lach II, Szymon Gancarz, Jan Pastor, Wiktor Lach, Kamil Szumlas, Przemysław Oleksiak, Jakub Macalik.

GRUPA C: Wtorek wolne, Sobota 8.00 SP 3 , Piątek 18.15 SP 3

Konrad Lach 2005, Bartłomiej Wiewióra, Kamil Obrocki, Jakub Murański, Maks Stawarz, Szymon Sadowski, Jakub Janik, Sebastian Rąba, Mateusz Stasica, Michał Dybczak, Mateusz Gołuch,Tomasz Gardas, Alex Polaczek, Michał Fabrowicz, Wojciech Kocierz, Łukasz Nowak, Mikołaj Szatanik, Miłosz Harat, Arek Zyzak, Aleks Arast

GRUPA D: Wtorek wolne, Sobota 8.00 SP 3, Piątek 18.15 SP 3

Piotr Koźbiał, Krzysztof Gadzina, Sylwester Nejfeld, Kamil Góra, Dominik Majcherek, Mateusz Łysień, Jan Barcik, Bartosz Janota, Jakub Tomasiak, Kamil Oleksiak, Kacper Ryszka, Igor Piecha, Jakub Tracz, Mateusz Sałamun, Jan Kudzia, Jakub Gardaś, Kacper Legierski, Jakub Tomaszek, Igor Harasiuk, Dawid Rydarowicz, Mateusz Żurawski.

GRUPA E: Czwartek 18.00 Orlik Zabłocie, Sobota 12.00 Orlik Zabłocie, Zawodnicy zapisani na trening dodatkowy Piątek 18.15 Orlik Zabłocie

 Miłosz Góra, Jakub Lach, Mikołaj Satława, Jakub Grazda, Piotr Ostrowski, Emilia Gowin, Fryderyk Kowal, Jan Kołodziej, Tomasz Gowin, Tomasz Broda, Adrian Biliński, Nikodem Laszczak, Paweł Rodak, Dawid Nowak, Michał Kowalczyk, Michał Szewczyk

GRUPA F: Czwartek 16.45 Orlik Zabłocie (Jeżeli będzie padało sala SP 1), Piątek 17.00 Orlik Zabłocie , Zawodnicy zapisani na trening dodatkowy Sobota 12.00 Orlik Zabłocie

Tomasz Folwarczny, Kamil Lasik, Klaudiusz Biegun, Franek Knapek, Jan Mika, Marcin Płaza, Mateusz Stwora, Tomasz Kantyka, Alex Pydych, Tobiasz Szymoński, Przemysław Kamiński, Oliwier Puda, Maksiu Ciupka, Oskar Góra, Mikołaj Krysta, Antek Waliczek, Konrad Czub, Patryk Porębski, MIchał Dobija, Antoni Wielebnowski, Mateusz Skolarz.

GRUPA G:  Czwartek 16.45 Orlik Zabłocie (Jeżeli będzie padało sala SP 1), Piątek 17.00 Orlik Zabłocie, Zawodnicy zapisani na trening dodatkowy Sobota 12.00 Orlik Zabłocie

Maciej Tomasiak, Maciej Lach II, Oliwier Janik, Bartosz Wójcik, Antoni Żmuda, Jakub Cul, Jakub Satława, Karol Bobon, Paweł Grochowalski, Jan Węgrzyn, Błażej Skolarz, Marcin Baron, Wiktor Wielebnowski, Kacper Kubiec, Wiktor Szwed, Igor Lelonek, Jakub Porębski, Wojciech Kruczek, Piotr Kocur.

GRUPA H: Środa 17.00 hala SP 5 , Sobota 9.15 hala SP 3 , Zawodnicy zapisani na trening dodatkowy Piątek 18.15 SP 3

Jeremi Matuszek, Maks Stokłosa, Maksym Kubica, Jakub Wójcik, Szymon Zabłocki, Radosław Jurasz, Patryk Ściera, Bartek Szwajca, Filip Lawędowski, Michał Kłusak, Maciej Juraszek, Oliwier Stokłosa, Wiktor Szwed, Mateusz Urbański, Michał Szymoński

GRUPA I: Środa 18.15 hala SP 5, Sobota 9.15  hala SP 5, Zawodnicy zapisani na trening dodatkowy Piątek 18.15 SP 3

Patryk Czarnota, Jakub Sekuła, Kacper Pawlus, Igor Sowa, Patryk Błaszcz, Damian Jamer, Wiktor Gębski, Bartosz Kubik, Aleks Konieczny, Mateusz Uja, Kacper Puda, Michał Łącki, Tymon Mądracki, Olaf Schleifer, Mateusz Byrtek, Kamil Urbaś, Maks Pyclik.

GRUPA K: Czwartek 15.30 Orlik Zabłocie (Jeżeli będzie padało sala SP 1), Sobota 13.15 Orlik Zabłocie (jeżeli będzie padało hala SP 1)

Stefan Burczak, Maciej Lach zyw, Bartłomiej Bizoń, Szymon Malczewski, Aleksander Wiejata, Tomasz Duc, Szymon Kłusak, Antek Dybczak, Alan Cader, Dominik Madejczyk, Jakkub Cienciała, Konrad Tomalczyk, Bartłomiej Wisła.

GRUPA L: Czwartek 18.30 SP 3 , Sobota 10.30 Orlik Sporysz hala SP 3

Igor Sobel, Adrian Zieliński, Adrian Stokłosa, Alex Stawarz, Igor Mrowiec, Franciszek Kliś, Igor Mrowiec, Kacper Kołodziej, Mikołaj Piecha, Antoni Tekielak, Kornel Hula, Mateusz Włosiński, Łukasz Gąsiorek, Michał Rybarski, Jakub Rułka, Marek Mędrala, Krystian Domrazek, Olaf Kliś Kamil Pawełek,Tomasz Howaniec, Antoni Witkowski, Oliwier Semik

GRUPA M: Czwartek 15.30  Orlik Zabłocie (Jeżeli będzie padało sala SP 1) , Sobota 13.15 Orlik Zabłocie (jeżeli będzie padało hala SP 1)

 Lena Górna, Leon Górny, Konrad Hankus, Ignacy Stasica, Miłosz Paszko, Gabriel Dolniak, Wiktor Gowin, Janusz Jakubiec, Bartek Filipiak, Maks Satława, Piotr Błachut, Karol Grabarczyk, Jan Szatanik, Adam Rus

GRUPA N: Czwartek 16.00 SP 3 , Sobota 10.30 Orlik Sporysz o hala Sp 5

Alan Pilarz, Jakub Majcher, Jakub Walaszek, Adrian Jędrysek, Tomasz Tyrna, Jakub Wiatr, Mateusz Rapacz, Arkadiusz Adamczyk, Patryk Wątroba, Maks Jura, Łukasz Słowik, Dobromił Niemiec, Mikołaj Tomiczek, Alan Wnętrzak, Kamil Kraus, Kacper Mikusek, Konrad Fijałkowski, Oliwier Boczek, Adrian Ryszka, Wiktor Płowucha, Szymon Hilbrycht

GRUPA O: Czwartek 17.15 SP 3 , Sobota 11.45 Orlik Sporysz hala SP 3

Antoni Kliś, Michał Stasica, Patryk Ulrych, Oliwier Nowak, Szymon Mieszczak, Miłosz Wierzbicki ,Mikołaj Stasica, Dawid Nowak, Jakub Lalik, Eliasz Cader, Nikodem Pilarz, Szymon Wiatr.

GRUPA P: Czwartek 17.15 SP 3 , Sobota 11.45 Orlik Sporysz hala SP 3

Jakub Gondek, Krzysztof Błachut, Kacper Półmiarek,  Dawid Pawlus, Wojciech Suchoński, Filip Jafernik, Jakub Półmiarek, Karol Kimla, Oliwier Janik, Adam Niewiadomy, Maks Fijałkowski,

MOSZCZANICA - Czwartek 12.40


Aktualności

SALON FRYZJERSKI "KOSMYK" PARTNEREM AMP TIKI TAKA

  • autor: mbajek, 2016-09-10 22:23

Akademia Małego Piłkarza Tiki Taka  przypomina, iż w ramach współpracy Salon Fryzjerski „KOSMYK”przygotował specjalny cennik dla zawodników oraz rodzin Akademii Małego Piłkarza Tiki Taka.

Wszystkie informacje oraz zapisy na terminy pod numerem telefonu 784 830 245 !

  • strzyżenie zawodnika AMP Tiki Taka 10 zł

  • strzyżenie taty,brata,itd 15 zł

  • strzyżenie mamy ,siostry itd. 25 zł

  • strzyżenie plus modelowanie od 35 zł

  • modelowanie od 30 zł

  • farbowanie jeden kolor od 75 zł

  • pasemka 1 kolor od 80 zł

  • pasemka dwa kolory od 90 zł

  • czesanie okolicznościowe 40 zł

  • ombre-sombre od 110 zł

  • keratynowe prostowanie od 250 zł

  • diamentowa odbudowa 50 zł

  • nawilżanie z aplikacją 50 zł

By skorzystać z promocji wystarczy umówić się na termin i poinformować , iż Wasze dziecko jest zawodnikiem Akademii Małego Piłkarza Tiki Taka, a skorzystają Państwo z wyjątkowych cen specjalnie przygotowanych dla naszych zawodników oraz rodzin. BARDZO PROSZĘ PAMIĘTAĆ BY INFORMOWAĆ PANIE FRYZJERKI,  IŻ SĄ PAŃSTWO ZAWODNIKAMI< RODZICAMI ITD AMP TIKI TAKA

Salon fryzjerski „KOSMYK” znajdujący się w Żywcu przy ul.Kościuszki 69 ( tuż obok mostu solnego,  przed rondem ) jest partnerem/sponsorem Akademii Małego Piłkarza Tiki Taka.

„KOSMYK” działa od 2005 roku i posiada bogate doświadczenie w zakresie fryzjerstwa, pracując w oparciu o najlepszej klasy kosmetyki, a także innowacyjne urządzenia, co jest gwarancją pełnego zadowolenia każdego klienta.

Wszystkie informacje oraz zapisy na terminy pod numerem telefonu 784 830 245 !

Serdecznie zapraszam i polecam.


FIRMA "ELTA POLSKA " nowy sponsor Akademii Małego Piłkarza...

  • autor: mbajek, 2016-07-15 02:16

Miło nam poinformować, iż do grona naszych wspaniałych sponsorów i darczyńców dołączyła firma "ELTA POLSKA"- http://eltapolska.pl
Historia firmy "ELTA POLSKA" w Polsce sięga 2004 roku.
Od początku działalności "ELTA POLSKA" zajmuje się dystrybucją akcesoriów samochodowych marki LUCAS - http://lucas.com.pl - żarówek, akumulatorów, wycieraczek samochodowych jak i auto elektroniki. Od 1 lutego 2006 r. firma posiada prawa wyłączności w sprzedaży produktów marki LUCA na terenie Polski .

"ELTA POLSKA" jest także wyłącznym dystrybutorem świeżo wytwarzanych produktów marki "PIERRE BAGUETTE" http://pierrebaguette.eu – kanapek, bagietek oraz panini. Dzięki sprawnie działającemu kanałowi dystrybucji, realizuje dostawy 3 razy w tygodniu na terenie całej Polski.
"ELTA POLSKA" specjalizuje się także w dystrybucji innych - świeżych, niemrożonych, krótkoterminowych produktów „ultra fresh”, wciąż poszerzając swoją ofertę.

Dziękujemy serdecznie za wsparcie Akademii Małego Piłkarza Tiki Taka.

 


rspective nowy sponsor AMP Tiki Taka

  • autor: mbajek, 2016-07-09 14:48

Miło nam poinformować o nawiązaniu współpracy w zakresie sponsoringu z katowicką firmą "rspective" .

Firma "rspective" jest na rynku jednym z liderów w branży technologii informatycznych, tworzona przez zgranych, utalentowanych programistów - pragmatyków. Firma "rspective" pomaga szybko rozwijającym się firmom w automatyzowaniu ich działań z perspektywy IT. Ceniona przez klientów za profesjonalizm i szybkość działania.

W imieniu zawodników dziękujemy za zaufanie.


PUCHAR TYMBARKU NA SLĄSKU JEST NASZ

  • autor: mbajek, 2016-04-16 21:54

AKADEMIA MAŁEGO PIŁKARZA TIKI TAKA ROCZNIK 2006 NAJLEPSZĄ DRUŻYNĄ W WOJEWÓDZKICH ROZGRYWKACH TURNIEJU TYMBARK "Z PODWÓRKA NA STADION" !!!! W KATEGORII WIEKOWEJ U-10 !!!
NASZA DRUŻYNA ZWYCIĘŻAJĄC ROZGRYWKI WOJEWÓDZKIE ZAGWARANTOWAŁA SOBIE UDZIAŁ W TURNIEJU FINAŁOWYM W WARSZAWIE , W KTÓRYM WYSTĄPI 16 NAJLEPSZYCH DRUŻYN Z POLSKI !!!
AMP TIKI TAKA PO ZWYCIĘSTWIE W TURNIEJU POWIATOWYM TYM RAZEM W WOJEWÓDZTWIE ŚLĄSKIM NIE MIAŁA SOBIE RÓWNYCH I UZYSKAŁA WYNIKI:
FAZA GRUPOWA:
AMP TIKI TAKA - ZEBRZYDOWICE 4-0
AMP TIKI TAKA - ZABRZE 1-1
AMP TIKI TAKA- BYTOM 4-2
ĆWIERĆFINAŁ
AMP TIKI TAKA - BĘDZIN 3-1
PÓŁFINAŁ
AMP TIKI TAKA- BYTOM 2-1
WIELKI FINAŁ
AMP TIKI TAKA-CZĘSTOCHOWA 2-1 !!!

NAJLEPSZYM ZAWODNIKIEM TURNIEJU : ADAM JASEK

TIKI TAKA WYSTĄPIŁA W SKŁADZIE:
Adam Jasek, Dominik Midor, Michał Stempniewicz, Przemysław Oleksiak, Konrad Lach, Jan Pastor, Jakub Gawalewicz, Sylwester Nejfeld, Jakub Tomasiak, Kamil Szumlas.


Turniej Bieruń 2005

  • autor: mbajek, 2016-03-12 17:53

W sobotę 5 marca reprezentacja Akademii Małego Piłkarza Tiki Taka zwyciężyła w turnieju rocznika 2005 "V Gol Championship" w Bieruniu.
AMP Tiki Taka wystąpiła w składzie: Adam Jasek, Mateusz Lemza, Korneliusz Wiatr, Patryk Wandzel, Stanisław Suchanek, Sylwester Mrózek, Wiktor Satława, Kamil Obrocki, Filip Legierski.

W poszczególnych meczach nasza drużyna uzyskała wyniki:
AMP Tiki Taka-Brzeszcze 3-0
AMP Tiki Taka-Gol Bieruń 5-0
AMP Tiki Taka-GKS Tychy 1-1
AMP Tiki Taka- Gwarek Ornontowice 3-1
AMP Tiki Taka- Czarni Sosnowiec 5-1


Turniej Bierun Rocznik 2006

  • autor: mbajek, 2016-03-12 17:52

W niedzielę 6 marca reprezentacje Akademii Tiki Taka rocznika 2006 udały się na turniej do Bierunia "Gol Championship"
Drużyna AMP Tiki Taka I wzięła udział w turnieju porannym natomiast drużyna AMP Tiki Taka II w turnieju popołudniowym. Gratulacje dla naszych zawodników za naprawdę dobrą grę i świetne wyniki.
AMP Tiki Taka I wystąpiła w składzie:
Adam Jasek, Konrad Lach, Przemysław Oleksiak, Kamil Szumlas, Jan Pastor, Michał Stempniewicz, Dominik Midor
W poszczególnych meczach nasz zespół uzyskał wyniki:
AMP Tiki Taka I-SPS Wola 3-0
AMP Tiki Taka I - Skra Częstochowa 2-1
AMP Tiki Taka I- Grom Tychy 2-2
AMP Tiki Taka I- Champions Katowice 1-1
AMP Tiki Taka I-Fablok Chrzanów 4-0
Najlepszym bramkarzem turnieju został Adam Jasek

AMP Tiki Taka II wystąpiła w składzie:
Piotr Ostrowski, Michał Gromala, Jakub Macalik, Bartosz Janota, Piotr Koźbiał, Jakub Tracz, Mateusz Łysień, Kamil Góra, Dominik Majcherek, Dawid Rydarowicz.
W poszczególnych spotkaniach nasz zespół uzyskał wyniki:
AMP Tiki Taka II- KS Chełmek 0-1
AMP Tiki Taka II- Champions Bytom 1-1
AMP Tiki Taka II-AP Royal Tigers Jastrzębie 2-0
AMP Tiki Taka II-Gol Bieruń 2-1
AMP Tiki Taka II-Brzeszcze 0-0


KORBIELÓW turniej 2009/2011

  • autor: mbajek, 2016-01-28 10:53

Mini turniej rocznika 2009/11 w Korbielowie.
W sobotę 23 stycznia po raz kolejny spotkały się drużyny z turnieju najmłodszych zawodników trenujących w Akademii Małego Piłkarza Tiki Taka.
Nasze maluszki , pokazały wielkie zaangażowanie i serce do gry. Oczywiście nie było prowadzonej klasyfikacji punktowej, liczyła się tylko dobra zabawa . A o meczykach tak nikt nie pamiętał jak każdy zawodników jak to w Akademii Małego Piłkarza Tiki Taka dostał piękny medal i dyplom.
Dziękuję wszystkim rodzicom oraz trenerom za pomoc w organizacji turnieju.


Archiwum aktualności


Reklama

SPONSORZY

  SPONSORZY AMP TIKI TAKA

    OCTIS       http://octis.pl

  DOMY JUHAS PRODUCENT DOMÓW      Z DREWNA  http://domyjuhas.pl

        BELWEDER           SALA BANKIETOWA          W GILOWICACH   http://belwedergilowice.pl

PROSPERPLAST PRODUCENT ARTYKUŁÓW  TWORZYW SZTUCZNYCH      http://prosperplast.pl

        BEST LINE        ALARMY TELEWIZJA  PRZEMYSŁOWA http://bestline.pl

      RONDO              PRODUCENT ODZIEŻY http://rondo.zywiec.pl

DENDRUS Paweł Nejfeld  PRACOWNIA EKSPERTYZ         ŚRODOWISKOWYCH             tel. 604 968 957

OERLEMANS FOODS ŚWIEŻO MROŻONE WARZYWA I OWOCE http://www.oerlemans-foods.pl/

      AUTO DEPOL      CZĘŚCI DO TWOJEGO SAMOCHODU http://autodepol.pl

   ZIELIŃSKI   WYNAJEM BUSÓW , WULKANIZACJA JUSZCZYNA tel.607 261 404

CZARNOTA TRENING   http://czarnotatrening.pl

BOLIX SA   DOCIEPLENIA,TYNKI ZEWNĘTRZNE http://bolix.pl/

       KOSMYK                       SALON FRYZJERSKI               ŻYWIEC tel.784 830 245

ROMAN MACALIK     USŁUGI DRZEWNE             tel.609 351 457

     rspective              TECHNOLOGIA INFORMATYCZNA  http://rspective.com

ELTA POLSKA   http://eltapolska.pl

LUCAS AKUMULATORY,ŻARÓWKI, WYCIERACZKI SAMOCHODOWE http://lucas.com.pl

 

PARTNERZY

CENTRUM BHP TO-RA http://artykulybhp.pl

ŻYWIEC ZDRÓJ                 http://zywiec-zdroj.pl

PIERRE BAGUETTE http://pierrebaguette.eu

GMINA LIPOWA  http://lipowa.pl

GMINA KOSZARAWA http://gminakoszarawa.pl

 

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 139, wczoraj: 106
ogółem: 426 174

statystyki szczegółowe