AKADEMIA MAŁEGO PIŁKARZA TIKI TAKA - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Reklama

Kipsta F700

Losowa galeria

wilkowice 22 06 2014
Ładowanie...

KONTAKT

KONTAKT:

MIROSŁAW BAJEK 

tel:  535 480 635

e-mail: amptikitaka@o2.pl

DANE DO PRZELEWU

Akademia Małego Piłkarza

Tiki Taka Mirosław Bajek

 Bank Spółdzielczy w Żywcu

        NR KONTA :

36 8137 0009 0031 8626 3000 0010

Wydarzenia

HARMONOGRAM TRENINGÓW NA 1 TYDZIEN WAKACJI!!

  • autor: mbajek, 2015-06-10 09:38

HARMONOGRAM TRENINGÓW NA 1 Tydzień wakacji!

JUSZCZYNA :

GRUPA MŁODSZA - PIĄTEK 15.15

GRUPA STARSZA - PIĄTEK 15.15

GODZISZKA :

GRUPA 1 KLASA oraz ZERÓWKA I PRZEDSZKOLE - PONIEDZIAŁEK 15.30

GRUPA 2/3/4 KLASA PLUS RYBARZOWICE 3/4 KLASA - PONIEDZIAŁEK 15.30

JELEŚNIA- Wstępnie Środa 17.00

KOSZARAWA :

GRUPA 1 KLASA PLUS ZERÓWKA I PRZEDSZKOLE - WTOREK 15.30 drugi termin podam na treningu wtorkowym

GRUPA 2006/07 - WTOREK 15.30

GRUPA 2003/05 - WTOREK 14.20

KORBIELÓW:

GRUPA 2003/2006 - ŚRODA 12.30 w Krzyżowej, Piątek 13.30 w Krzyżowej

GRUPA 2003/2004  - ŚRODA 12.30 w Krzyżowej, Piątek 13.30 w Krzyżowej

KRZYŻOWA:

GRUPA 2006/07 -  ŚRODA 12.45 , PIĄTEK 13.30

GRUPA 2004 -  ŚRODA 12.45 , PIĄTEK 13.30

PEWEL MAŁA :

GRUPA 2004/05 - TRENING W TYM TYGODNIU W ŻYWCU SOBOTA 9.15 ORLIK W SPORYSZU

RYBARZOWICE :

GRUPA  1/2/3 KLASA dzieci ze szkoły z Rybarzowic - PONIEDZIAŁEK 14.00

GRUPA ZERÓWKA SZKOŁA plus dzieci dojeżdżające - PONIEDZIAŁEK 14.00

GRUPA PRZEDSZKOLE - PONIEDZIAŁEK 14.00

GRUPA 2003/2004 -  PONIEDZIAŁEK 14.00 Rybarzowice

SOPOTNIA WIELKA :

ROCZNIK 2003/2005 - ŚRODA 14.15

GRUPA 2006/2009 - ŚRODA 15.30

ŻYWIEC :

GRUPA A - Czwartek 16.00 Boisko trawa Sporysz , SOBOTA 8.00 orlik Sporysz, Piątek 19.15 Orlik Zabłocie.

GRUPA B - CZWARTEK 18.30 Boisko trawa Sporysz , SOBOTA 9.15 orlik Sporysz , Piątek 19.15 Orlik Zabłocie.

GRUPA C - CZWARTEK 18.30 Boisko trawa Sporysz , SOBOTA 9.15 orlik Sporysz, Piątek 19.15 Orlik Zabłocie.

GRUPA D - CZWARTEK 17.00 orlik Zabłocie , SOBOTA 11.45 Orlik Sporysz , Piątek 18.00 Orlik Zabłocie.

GRUPA E - CZWARTEK 17.00 orlik ZabłocieSOBOTA 11.45 Orlik Sporysz , Piątek 18.00 Orlik Zabłocie.

GRUPA  F - CZWARTEK 17.20 Boisko trawa Sporysz!!!!! , SOBOTA 10.30 orlik Sporysz , Piątek 16.55 Orlik Zabłocie.

GRUPA G - CZWARTEK 18.15 Orlik Zabłocie , SOBOTA 10.30 orlik Sporysz , Piątek 16.55 Orlik Zabłocie,

GRUPA J - MOSZCZANICA 2006/07 -  INFORMACJA NA TEMAT TRENINGU WE WTOREK

GRUPA A- Marcin Słowik , Filip Jarco , Tomasz Fijak , Filip Noga , Kacper Grochowalski , Dominik Łukańko , Natan Biegun , Mikołaj Wandzel , Mateusz Lemza , Jakub Czarnota , Maks Ślęczkowski , Dawid Pyclik , Korneliusz Wiatr,Jakub Straż, Konrad Biel,Jacek Jurasz.

GRUPA B -Jakub Foja, Stasiu Suchanek , Bartosz Suchanek , Kacper Gołuch , Patryk Wandzel , Filip Legierski , Konrad Lach , Mikołaj Stokłosa , Wiktor Satława , Bartek Wiewióra , Kamil Obrocki , Sebastian Rąba , Mateusz Gołuch , Jakub Murański , Bartek Kania, Kacper Bysko.

GRUPA C - Janek Kołodziej , Wojciech Cokot , Szymon Sadowski , Paweł Biegun, Simon Micherda , Jakub Janik , Mateusz Stasica , Mateusz Pustelnik , Maksiu Stawarz , Szymon Biernat , Fryderyk Kowal, Filip Kędziorski, Mateusz Jaskółka, Kacper Jaskółka, Michał Dybczak

GRUPA D 2006/07- Kacper Wierzbinka , Michał Kowalczyk , Kamil Oleksiak , Kacper Ryszka , Filip Marcak , Tobiasz Szymoński , Miłosz Góra , Jakub Lach , Filip Tomaszek , Jakub Gardaś , Antek Rajda , Jasiu Kudzia , Mateusz Żurawski, Igor Harasiuk, Mikołaj Satława, Piotr Pryszcz.

GRUPA E - Adam Jasek , Piotr Koźbiał , Dawid Rydarowicz , Bartek Janota , Jakub Tomasiak , Michał Stempniewicz , Jakub Gawalewicz , Dominik Midor , Jakub Tracz , Bartosz Martosz , Igor Piecha , Krzysztof Gadzina , Filip Leśniak , Sylwester Nejfeld.

GRUPA F- Mateusz Sałamun , Patryk Ściera , Jeremi Matuszek , Patryk Czarnota , Artur Mrowiec, Hubert Mrózek , Maks Stokłosa , Kacper Legierski , Bartek Stasica , Artur Banach, Mikołaj Banach , Kacper Madej , Dawid Małysiak , Wiktor Szwed , Jakub Frycz , Mikołaj Frycz, Wojciech Kocierz, Jakub,

GRUPA G - Oliwier Stokłosa , Michał Semla , Antek Waliczek , Grzegorz Wojtusiak , Maks Kubica, Radek Jurasz , Antek Kozieł , Klaudiusz Biegun , Tomasz Folwarczny , Kamil Lasik , Franek Knapek , Maciek Tomasiak , Jakub Cul , Antek Dybczak , Alex Pydych , Jasiu Mika , Maciek Lach, Michał Słowik.

GRUPA J: Jasiu Kudzia , Igor Harasiuk , Kacper Kos , Marcin Stanisz , Sebastian Micherda , Dawid Waligóra , Maciej Dubas , Kacper Legierski , Karol Kumorek , Dawid Binda , Kacper Czapnik , Jakub Gardaś , Konrad Adamski , Piotr Pryszcz , Bartosz Cwajna, Kornel Mrowiec.


Aktualności

Tomasz Fijak Mistrzem Polski na 1000 m!!!

  • autor: mbajek, 2015-06-22 07:57

Tomasz Fijak zawodnik trenujący na co dzień w Akademii Małego Piłkarza Tiki Taka w grupie Żywiec został Mistrzem Polski w biegu na 1000 m. Gratulacje od trenerów i zawodników dla Tomka i Rodziców Państwa Fijak za wspaniały wynik!!!


Zwyciestwo w turnieju w Katowicach!!!!!

  • autor: mbajek, 2015-06-21 21:51

Miło nam poinformować, iż reprezentacja Akademii Małego Piłkarza Tiki Taka rocznika 2006 zwyciężyła w  Katowicach w turnieju imienia Ernesta Wilimowskiego!! Nasz zespół potwierdził swoją klasę zwyciężając bezapelacyjnie w całym turnieju. Warto dodać, iż najlepszym bramkarzem turnieju został Kamil Oleksiak , natomiast Bartosz Martosz został wicekrólem w klasyfikacji strzelców całego turnieju. Gratuluję wszystkim zawodnikom uczestniczącym w turnieju  wspaniałej postawy i wyniku. Dodatkowo bardzo chciałbym podziękować wszystkim zawodnikom rocznika 2006, którzy przyczynili się do tego sukcesu , a nie mogli uczestniczyć w turnieju.... ponieważ trener mógł zabrać tylko 12 zawodników. W kolejnych turniejach oczywiście kolejni zawodnicy będą mieli możliwość udziału.Dziękuję również trenerom oraz rodzicom za zaangażowanie i pomoc.

Turniej w Katowicach rocznika 2006 imienia Ernesta Wilimowskiego.

Udział w turnieju wzięły: FC Katowice 1, FC Katowice 2, AMP Tiki Taka, Piłkarz Sosnowiec, Rob-Mar Rybnik, Ogniwo Siemianowice, Czarni Sosnowiec, Victoria Katowice, Unia Kosztowy, Uks Kuźnica.

Drużyna AMP Tiki Taka po losowaniu znalazła się w grupie B i uzyskała wyniki:

Ogniwo Siemianowice- AMP Tiki Taka 1-6 bramki Stempniewicz, Gancarz 2, Martosz 2, Koźbiał

Uks Kuźnica- AMP Tiki Taka 1-6 bramki Martosz 2, W.Lach, Tomasiak 2, Stempniewicz,

Rob-Mar Rybnik 3-3 bramki K.Lach, Martosz, Koźbiał

FC Katowice 2- AMP Tiki Taka 1-10 bramki Tomasiak 5, K.Lach, Martosz 2, Stempniewicz, Janota,

Półfinał: Piłkarz Sosnowiec- AMP Tiki Taka 0-2 bramki Martosz 2

Finałał:

FC Katowice 1- AMP Tiki Taka 1-3 Bramki Stempniewicz 2. Martosz

Akademię Małego Piłkarza Tiki Taka reprezentowali:

Kamil Oleksiak, Dominik Midor, Szymon Gancarz, Piotr Koźbiał, Bartosz Martosz, Konrad Lach, Michał Stempniewicz, Jakub Tomasiak, Bartek Janota, Kamil Szumlas, Krzysztof Gadzina,Wiktor Lach.


I miejsce w turnieju

  • autor: mbajek, 2015-06-15 21:50

Drużyna Akademii Małego Piłkarza Tiki Taka zajęła pierwsze miejsce w rozegranym w niedzielne popołudnie turnieju o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy R-Wieprz Piotra Pieli.

Zespół AMP Tiki Taka w 4 rozegranych spotkaniach zdobył komplet 12 pkt nie tracąc bramki i zdecydowanie wygrała zmagania w turnieju klas 1-3. Najlepszym strzelcem turnieju został Bartosz Martosz.

Reprezentacja AMP Tiki Taka wystąpiła w skłądzie: J.Lach, M.Lach, P.Koźbiał, K.Lasik, B.Martosz, D.Midor. S. Nejfeld

W turnieju klas 4-6 zwyciężyła SP Juszczyna oparta głównie na zawodnikach trenujących w AMP Tiki Taka.

 


Ważne INFORMACJE.

  • autor: mbajek, 2015-06-03 21:40

Proszę wszystkich rodziców o przesłanie zdjęć z pikniku rodzinnego , który odbył się w sobotę i niedzielę na emaila: amptikitaka@o2.pl lub proszę o zgranie zdjęć i dostarczenie trenerowi.

Harmonogram treningów dla grup Żywieckich ukarze się w środę wieczorem!!! w tym tyg wyjątkowo zmiany małe.

Reszta grupa treningi jak zawsze bez zmian.

1. Wszystkie zaległe opłaty w grupach Przyborów proszę o uregulowanie w przyszłym tygodniu na ostatnim treningu u trenera Macka ,który będzie w środę.

2. Zamówione dresy będą do odbioru około 10-15 czerwca, każdy dres musi mieć zrobiony indywidualny nadruk (imię nazwisko..). więc to troszkę trwa.

3. Przypominam by oddać wszystkie oświadczenia i deklaracje , które dzieci dostały od trenera. Zostało kilka miejsc na wyjazdy na obozy piłkarskie więc proszę by chętne dzieci zgłaszały się najpóźniej do 12 czerwca.


United Tiki Taka Żywiec - Uks Lisek Milówka 5-1 (2-0)

  • autor: mbajek, 2015-06-01 19:27

Kolejne zwycięstwo odniosła nasza drużyna w rozgrywkach Ligi Żaków.

Tym razem pokonaliśmy zespół z Milówki 5-1 i jako jedyni w rundzie rewanżowej nie przegraliśmy żadnego spotkania zwyciężając we wszystkich meczach ligowych . Udowodniliśmy wszystkim swoją wartość .

UNITED TIKI TAKA ŻYWIEC- Uks Lisek Milówka 5-1 (2-0) Bramki: Lemza 2, Jarco 2, ?

Skład: Czarnota, Noga, Lemza, Foja, Biegun, Grochowalski, Fijak, Bysko, Jarco, Wandzel.

 


Kolejne mecze w Lidze Orlików

  • autor: mbajek, 2015-05-31 00:03

W kolejnych meczach Ligi Orlików nasze drużyny grały ze zmiennym szczęściem, drużyna Tiki Taka United II Żywiec doznała pierwszej porażki przegrywając 1-4 z Pspn Żywiec, natomiast Tiki Taka United III Żywiec zwyciężyła T.S Przyborów 6-0.

United II Żywiec-Pspn 1-4 (1-1) bramka P. Wandzel

Skład : Biegun, Legierski, Wandzel, Suchanek, Suchanek, Foja,Wiatr, Słowik, Pyclik

United III Żywiec- T.S Przyborów  6-0 (3-0) Bramki : Martosz2, Tomasiak 2, Stempniewicz, Kożbiał

Skład: Jasjek, Midor, Martosz, Stempniewicz, Tomasiak, Piecha, Koźbiał


TIKI TAKA "UNITED I "ŻYWIEC - GÓRAL I ŻYWIEC 9-5 (5-3)

  • autor: mbajek, 2015-05-25 19:19

Kolejne zwycięstwo odniosła nasza drużyna biorąca udział w rozgrywkach Ligi Żaków. Tym razem nasz zespół rocznika 2004/05 pokonał 9-5 drużynę Górala Żywiec. Derbowe spotkanie stało na wysokim poziomie i przyniosło wiele emocji. Cieszy postawa naszej drużyny , która nie doznała jeszcze porażki w rundzie rewanżowej.

Drużyna TIKI TAKA UNITED ŻYWIEC wystąpiła w składzie: Jakub Czarnota, Filip Noga, Natan Biegun, Mateusz Lemza, Filip Jarco, Kacper Grochowalski, Tomasz Fijak, Korneliusz Wiatr, Kacper Bysko.

TIKI TAKA "UNITED I "ŻYWIEC - GÓRAL I ŻYWIEC 9-5 (5-3) Bramki: Grochowalski 2,Fijak, Jarco, Bysko 5


Archiwum aktualności


Reklama

SPONSORZY

HUTCHINSON GŁÓWNY SPONSOR AMP

TIKI TAKA http://hutchinson.com.pl/

   SPONSORZY GRUP ŻYWIECKICH

  OCTIS http://octis.pl

DOMY JUHAS PRODUCENT DOMÓW Z DREWNA  http://domyjuhas.pl

BELWEDER SALA BANKIETOWA W GILOWICACH   http://belwedergilowice.pl

BEST LINE ALARMY TELEWIZJA PRZEMYSŁOWA http://bestline.pl

BLACHMAN PRODUCENT POKRYĆ DACHOWYCH http://blachman.pl

DENDRUS Paweł Nejfeld  PRACOWNIA EKSPERTYZ ŚRODOWISKOWYCH

CZARNOTA TRENING  http://czarnotatrening.pl

PARTNERZY

CENTRUM BHP TO-RA http://artykulybhp.pl

PENSJONAT IRENA W KORBIELOWIE http://korbielow-irena.com/

NAMI PRODUCENT UPOMINKÓW http://nami.com.pl/

NADLEŚNICTWO JELEŚNIA

ŻYWIEC ZDRÓJ

 

 

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 260, wczoraj: 158
ogółem: 250 786

statystyki szczegółowe